Aktualności

Halowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Powiatu Puławskiego rozstrzygnięte!

Starosta wręcza puchar zwycięskiej drużynie MDP
Data publikacji: 26 lutego 2024
Po serii eliminacji gminnych, 25 lutego 2024 r. w Puławach odbyły się Halowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych na poziomie powiatowym. W sportowe szranki stanęło blisko 80 młodych adeptów pożarnictwa.

Pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej w kat. drużyn dziewczęcych zajęła MDP Wierzchoniów, drugie MDP Oblasy, trzecie MDP Kozioł, czwarte MDP Łęka,  piąte MDP Klementowice, szóste MDP Końskowola.

Pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej w kat. drużyn chłopięcych zajęła MDP Janowiec, drugie MDP Osiny, trzecie MDP Wierzchoniów, czwarte MDP Końskowola, piąte MDP Dobrosławów, szóste MDP Kozioł, siódme MDP Płonki.

W klasyfikacji indywidualnej w kategorii dziewcząt na najwyższym podium stanęła Amelia Gąska z MDP Wierzchoniów, drugą lokatę zdobyła Maria Hamułko z MDP Oblasy, trzecie miejsce przypadło Idze Miturze z MDP Wierzchoniów.

W klasyfikacji indywidualnej w kategorii chłopców pierwszą lokatę zdobył Piotr Sulima z MDP Janowiec, drugi był Ignacy Pruchniak z MDP Wierzchoniów, a trzeci Wojciech Gołąbek.

Serdecznie gratulujmy laureatom miejsc medalowych, zaś zwycięskim drużynom życzymy powodzenia na zawodach wojewódzkich, które zaplanowano już 23 marca w Piaskach. Jednocześnie dziękujemy wszystkim druhnom i druhom startującym w pierwszych powiatowych zawodach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Jesteście wielcy!