Tutaj jesteś Powiat Rada Powiatu Komisje stałe Rady Powiatu...

Komisje stałe Rady Powiatu Puławskiego VI kadencji 2018-2023

Komisja Rewizyjna
  1. Tomasz Szymajda – przewodniczący
  2. Stanisław Wójcicki – wiceprzewodniczący
  3. Bożena Strzelecka - sekretarz
  4. Ilona Duda
  5. Małgorzata Górska-Lenartowicz
  6. Marek Woch
  7. Marcin Pisula
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
  1. Bogdan Krześniak – przewodniczący
  2. Zbigniew Ambryszewski – wiceprzewodniczący
  3. Marcin Pisula - sekretarz
  4. Stanisław Wójcicki
  5. Zbigniew Śliwiński
  6. Mariusz Wicik
  7. Marian Żaba

Komisja Budżetu i Finansów

  1. Grzegorz Kuna – przewodniczący
  2.  Marek Woch - wiceprzewodniczący
  3. Mariusz Wicik
  4. Michał Godliński
  5. Teresa Gutowska
  6. Andrzej Mitruczuk
  7. Witold Popiołek
  8. Łukasz Skowyra
  9. Bożena Strzelecka
  10. Bogdan Krześniak
Komisja Edukacji Publicznej
  1. Małgorzata Górska-Lenartowicz – przewodniczący
  2. Michał Godliński – wiceprzewodniczący
  3. Zbigniew Kiełb
  4. Marcin Pisula
  5. Renata Szczypa
  6. Bożena Strzelecka
  7. Zbigniew Śliwiński
  8. Janusz Wawerski
  9. Marian Żaba
Komisja Zdrowia i Polityki Społecznej
  1. Witold Popiołek – przewodniczący
  2. Grzegorz Kuna – wiceprzewodniczący
  3. Renata Szczypa
  4. Paweł Gajek
  5. Teresa Gutowska
  6. Zbigniew Kiełb
  7. Andrzej Mitruczuk
  8. Marek Woch
  9. Witold Michna
  10. Janusz Wawerski
Komisja Kultury, Sportu i Promocji
  1. Ilona Duda – przewodniczący
  2. Małgorzata Górska-Lenartowicz- wiceprzewodniczący
  3. Renata Szczypa
  4. Zbigniew Kiełb
  5. Andrzej Mitruczuk
  6. Michał Godliński
  7. Łukasz Skowyra
  8. Zbigniew Śliwiński
  9. Janusz Wawerski
Komisja Infrastruktury, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
  1. Mariusz Wicik – przewodniczący
  2. Marian Żaba - wiceprzewodniczący
  3. Ilona Duda
  4. Teresa Gutowska
  5. Grzegorz Kuna
  6. Witold Michna
  7. Łukasz Skowyra
  8. Tomasz Szymajda
  9. Stanisław Wójcicki
  10. Zbigniew Ambryszewski
Komisja Porządku Publicznego i Bezpieczeństwa
  1. Witold Michna – przewodniczący
  2. Tomasz Szymajda – wiceprzewodniczący
  3. Paweł Gajek
  4. Bogdan Krześniak
  5. Zbigniew Ambryszewski
  6. Witold Popiołek
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
CHRZEST POLSKI
Chrzest Polski
Chrzest Polski
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
Ankieta satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
POMOC PRAWNA 2018
Punkt nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Punkt nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Mapa interaktywna - Atrakcje turystyczne
Mapa interaktywna - Atrakcje turystyczne
Mapa interaktywna - Atrakcje turystyczne
Mapa interaktywna - Potencjał gospodarczy
Mapa interaktywna - Potencjał gospodarczy
Mapa interaktywna - Potencjał gospodarczy